fbpx

Merfolk Female RPG 3D Miniatūra

Merfolk Female yra iš 3D dervos atspausdinta miniatiūra. Profesionaliai sumodeliuota ir atspausdinta, tad yra puikiai tinknti įvariems RPG žaidimams, tokiems kaip, D&D (Dungeons and Dragons), Pathfinder ir kt.

5,00 

Papildoma informacija

Aprašymas

Merfolk Female yra iš 3D dervos atspausdinta miniatiūra. Profesionaliai sumodeliuota kūrėjo @mz4250 ir yra puikiai tinknti įvariems RPG žaidimams, tokiems kaip, D&D (Dungeons and Dragons), Pathfinder ir kt.

Aukštos kokybės miniatiūros! Mūsų miniatiūros spausdintos 8K raiška ir yra pagamintos preciziškai ir su itin dideliu dėmesiu detalėms iš aukščiausios rūšies resino, kad būtų užtikrintas ilgaamžiškumas, patvarumas ir vizualinis patrauklumas.

Ir visai nesvarbu, ar esate žaidėjas, ar žaidimų meistras, miniatiūros suteiks Jums begalę galimybių kurti įvairius scenarijus ir neabejotinai pagyvins Jūsų nuotykius. Nudažykite jas arba naudokite jas tokias, kokios yra. Miniatiūros neabejotinai įisilies į Jūsų nuotykį bet kuriuo pasirinkimu.

O jeigu nėra tekę patiems nusidažyti minaitiūros, tačiau norite tai išmokti kieciame prisijungti prie miniatiūrų dažymo terapijos, kuri pas mus vyksta kas antra antradienį!

Renginiai

Jeigu nerandate ieškomos miniatiūros – susisiekite su mumis, padėsime atrasti tai ko ieškote!

Svarbu:

  • Miniatiūros nėra padengtos gruntu, tad prie dažant, rekuomenduojame nusigruntuoti su miniatiūroms skirtu gruntu pvz.: The Army Painter Primer ar kt.
  • Patariame dažyti su miniatiūroms skirtais dažais, tokiais kaip pvz.: The Army Painter, Citadel Colour, Vallejo paint ir kt.
  • Maži daiktai, saugokite juos nuo vaikų. Būtina suaugusiųjų priežiūra!
  • Spausdinio paruošimo laikas yra iki 5 darbo dienų, siuntimas – 2-3 darbo dienos.
Nuorodos:

D.U.K.

Privatumo politika

Pirkimo – pardavimo taisyklės

Prekių grąžinimas ir keitimas

Slapukai (Cookies)

Pristatymo sąlygos

Kontaktai
Socialiniai tinklai:

Paspaudus „Sutinku” jūs sutinkate, kad Jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kurie užtikrina sklandų puslapio veikimą, bei analizuoja jo veiklą.

Plačiau apie slapukus skaitykite galite paskaityti čia