fbpx

Poison Breath RPG Aliumininiai Kauliukai

Tai yra 7 vienetų kauliukų rinkinys, skirtas tokiems RPG žaidimams, kaip D&D (Dungeons and Dragons), Pathfinder, Cyberpunk 2077 ir kt.

72,00 

Liko tik 1

Papildoma informacija

Svoris 71 g

Aprašymas

Tai 7 vienetų kauliukų rinkinys, skirtas tokiems RPG žaidimams, kaip D&D (Dungeons and Dragons), Pathfinder, Cyberpunk 2077 ir kt.

Šis rinkinys susideda iš septynių kauliukų, kurie yra sužymėti skirtingomis numeracijomis: 1-D4, 1-D6, 1-D8, 1-D10, 1-D12, 1-D20 ir 1-D100.

Šis rinkinys yra idealus pasirinkimas žaidėjams, kurie vertina stilingą dizainą ir ilgaamžiškumą, bei patogumą ir išskirtinumą.

Nepakartojami kauliukai: kiekvienas kauliukas pagamintas naudojant CNC staklių frezavimą ir atskirai puošti spalvomis. Tai suteikia jiems kerinčio grožio ir dėl šio gamybos būdo kiekvienas kauliukas tampa 100% unikalus, nėra dviejų vienodai atrodančių kauliukų.

Neatsisakykite galimybės turėti šio nuostabaus kauliukų rinkinio, kuris atneš dar daugiau malonumo juos ridenant žaidimo metu!

SVARBU:

  • Parduodami su dėžute (kaip pavaizduota galerijos 1-oje nuotraukoje, tik juoda)
  • Kauliukų išvaizda gali skirtis nuo pateiktų nuotraukose!
  • Maži daiktai, saugokite juos nuo vaikų. Būtina suaugusiųjų priežiūra!

 

Nuorodos:

D.U.K.

Privatumo politika

Pirkimo – pardavimo taisyklės

Prekių grąžinimas ir keitimas

Slapukai (Cookies)

Pristatymo sąlygos

Kontaktai
Socialiniai tinklai:

Paspaudus „Sutinku” jūs sutinkate, kad Jūsų įrenginyje būtų saugomi slapukai, kurie užtikrina sklandų puslapio veikimą, bei analizuoja jo veiklą.

Plačiau apie slapukus skaitykite galite paskaityti čia